Aria yatçılık Tur. Tic. San. İnş. Gıda Dek. Tek. İth. Ve İhr. Ltd. Şti. 2018 yılında Muğla-Marmaris’te kurulmuş, Sarıana Mah. Mustafa Münir Elgin Bulvarı Netsel Marina No: 38/11-1 adresinde hizmet vermektedir.

Aria denizcilik sektöründe özel yatların tüm gövde onarımları, boya ve yenileme talepleri için yüksek teknoloji ekipmanlarına yatırım yapmış ve eğitimli, donanımlı ekibiyle sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.

Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmak ve kaliteden ödün vermemek şirketimizin temel ilkesidir. Çok sayıda personeli ve yedekli ekipmanlarıyla müşterilerinin uygun zamanlarında ekip atayabilmekte, dolayısıyla her türlü talebe bekletmeden cevap verebilmektedir.

Aria kurucularının grup şirketlerinden biridir. Diğer şirketlerimiz Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Kazakistan, Rusya, Ukrayna ve Türki Cumhuriyetlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketlerin geçmiş ve devam eden faaliyetleri arasında Mermer, İnşaat, Reklamcılık, Denizcilik, Yüzme havuzları imalatı, Su parkları imalatı, Otomotiv bulunmaktadır.

Bunlarla beraber özel ve askeri gemicilik sektöründe yedek parça konusunda marka gözetmeksizin uzun yıllardır yüksek taleplere dahi cevap vererek kendini ispatlamıştır.

 

*Karia Mermer ve Granit Türkiye

*My Service Otomotiv Türkiye

*Ata Car CTO Kazakistan

*Energy X Türkiye

*Kuzey Ada inşaat Türkiye

*İstanpool LLC Birleşik Arap Emirlikleri

*Aqualine-Gemaş Kazakistan

*Aqualine Water Technology Türkiye

*Polin Water Technology Rusya

*Polin Water Technology Ukrayna

www.ariayachting.com.tr
Copyright 2019